Spotkanie wigilijne
piątek, 22 grudnia 2017 22:30

W  BETLEJEMSKĄ  NOC…

Święta Bożego Narodzenia to niepowtarzalny czas radości, miłości, pokoju i pojednania. Z tej okazji w naszej szkole w dniu 22 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne. Rozpoczęło się ono od ozdabiania świątecznych pierników. Powstały piękne i smaczne kolorowe ozdoby. Większość została zjedzona po ich wykonaniu. Następnie odbył się quiz bożonarodzeniowy oraz przedstawiono wyniki konkursu na najpiękniejszą klasę i wręczono nagrodę za udział w konkursie informatycznym „Kartka świąteczna”.  Po nim nastąpił międzyklasowy przegląd kolęd i pastorałek. Wszystkie klasy zaprezentowały swoje talenty. Potem ogłoszono wyniki konkursu bibliotecznego na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”, zostały wręczone nagrody i dyplomy. W dalszej części uczennica klasy 4 wraz z  tatą rozpoczęli wspólne, szkolne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Po części oficjalnej przyszła pora na życzenia świąteczne. Dyrektor Szkoły Tadeusz Kowalczyk złożył je pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzinom. Następnie życzenia składała  Przewodnicząca Szkoły w imieniu Samorządu Szkolnego oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Po życzeniach nastąpił wspólny wigilijny posiłek – barszcz czerwony z uszkami.

Małgorzata Horosin

zobacz więcej...

 

W  BETLEJEMSKĄ  NOC…

Święta Bożego Narodzenia to niepowtarzalny czas radości, miłości, pokoju
i pojednania. Z tej okazji w naszej szkole w dniu 22 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Wigilijne. Rozpoczęło się ono od ozdabiania świątecznych pierników. Powstały piękne
i smaczne kolorowe ozdoby. Większość została zjedzona po ich wykonaniu. Następnie odbył się quiz bożonarodzeniowy oraz przedstawiono wyniki konkursu na najpiękniejszą klasę
i wręczono nagrodę za udział w konkursie informatycznym „Kartka świąteczna”.  Po nim nastąpił międzyklasowy przegląd kolęd i pastorałek.  Wszystkie klasy zaprezentowały swoje talenty. Potem ogłoszono wyniki konkursu bibliotecznego na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”, zostały wręczone nagrody i dyplomy. W dalszej części uczennica klasy 4 wraz z  tatą rozpoczęli wspólne, szkolne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Po części oficjalnej przyszła pora na życzenia świąteczne. Dyrektor Szkoły Tadeusz Kowalczyk złożył je pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzinom. Następnie życzenia składała  Przewodnicząca Szkoły w imieniu Samorządu Szkolnego oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Po życzeniach nastąpił wspólny wigilijny posiłek – barszcz czerwony z uszkami.

Małgorzata Horosin
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org