Sportowe sukcesy
czwartek, 11 stycznia 2018 21:45

Zawody sportowe w tenisa stołowego

10 stycznia 2018 r. na sali gimnastycznej w Uszwi zostały rozegrane gminne zawody sportowe w tenisa stołowego. Uczennice naszej szkoły w składzie: Justyna Bereta, Justyna Gajec, Aleksandra Goleniec i Katarzyna Wojtowicz rozegrały bardzo dobre spotkania. Najlepszy wynik w sportowych zmaganiach osiągnęła Katarzyna Wojtowicz zajmując wysokie III miejsce. Po indywidualnych rozgrywkach w tenisa stołowego, w tym samym dniu przystąpiono do zmagań drużynowych w grze deblowej, w której nasze reprezentantki w składzie Justyna Bereta i Katarzyna Wojtowicz po zaciętej walce zajęły III miejsce.

To był bardzo dobry i udany dzień dla naszej szkoły. Dzięki zaangażowaniu, walce, mobilizacji i wzajemnemu wspieraniu się podczas pojedynków, dziewczęta odniosły sukces. Gratulujemy wygranej!

Jan Wilk

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org