Sukces uczennic w konkursie historycznym
wtorek, 04 czerwca 2019 22:42

Sukces uczennic w powiatowym konkursie historycznym

W dniu 4 czerwca 2019 r. w Zespole Szkoły i Przedszkola w Złotej odbył się finał VII Powiatowego Konkursu Historycznego „Kazimierz Wielki i jego czasy”. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic: Karolina Kopeć (klasa V), Julia Serafin i Karolina Paprota (klasa VI) oraz Emilia Dubiel, Gabriela Kozdrój, Helena Musiał (klasa VIII). Spośród 66 uczestników szkół podstawowych powiatu brzeskiego test etapu finałowego wyłonił najlepszych znawców czasów Kazimierza Wielkiego.

Miło nam poinformować, że Emilia Dubiel zajęła III miejsce w konkursie, a Julia Serafin zdobyła I miejsce jako najlepsza uczestniczka gminy Gnojnik spośród osób poza podium. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczennicom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a szczególnie Emilii i Julii, które wykazały się solidną wiedzą historyczną. Serdecznie Gratulujemy!

Joanna Pajor

zobacz więcej...

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org