Niska emisja - warsztaty
sobota, 15 czerwca 2019 19:49

Niska emisja - warsztaty

Pracownicy Gminy Gnojnik przeprowadzili cykl warsztatów na temat smogu i niskiej emisji przeznaczonych dla młodzieży ze wszystkich szkół. Jedno z nich 11 czerwca odbyło się w Gosprzydowej.

Każdy z nas zderzył się z problemem jakości powietrza w naszej gminie, zwłaszcza w zimie. Województwo małopolskie należy do najbardziej zanieczyszczonych rejonów Polski. Na zajęciach nasi uczniowie dowiedzieli się czego nie można spalać w domowych piecach i jaki sposób ogrzewania domu jest najlepszy. Ochrona środowiska to ważny punkt w edukacji, który realizujemy w naszej szkole. Niemal co roku bierzemy udział w różnych projektach dotyczących tej tematyki, np. „Nie dla niskiej emisji” czy „Świat oczami młodych”.

Monika Wiśniowska

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org